Zestaw promocyjny na Maj 40SZT 109 ZŁ 🍣🍣

-6szt Futomaki pieczony łosoś
-6szt Futomaki kalmar w tempurze
-10szt Uramaki Gold
-10szt Uramaki krewetka w tempurze
-8szt Hosomaki kampio w tempurze

 

Dla miłośników japońskiej kuchni oraz tych, którzy chcą poznawać nowe smaki, przygotowaliśmy specjalne promocje obowiązujące w lokalu i dowozie. Ze względu na to, że sushi zdobywa coraz większa popularność, chcemy umożliwić Ci spróbowanie kuchni azjatyckiej w specjalnie przygotowanych ofertach promocyjnych. Bez względu na to, czy jesteś fanem nigri, futomaki czy maki, odwiedzaj nas regularnie, aby poznać aktualne promocje, dzięki którym stworzysz ulubiony zestaw sushi oraz wypróbujesz nieznane Ci jeszcze smaki. Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna i zachęcała do spróbowania kuchni japońskiej, dzięki czemu zdrowe i pyszne sushi ma szansę zyskać grono nowych miłośników.

Nasza restauracja realizuje dowóz na terenie miasta Warszawa, dlatego obowiązujące promocje na sushi mogą być okazją do zamówienia smacznego i niedrogiego zestawu na lunch w pracy lub kolację z rodziną czy przyjaciółmi w domu. Możemy Cię zapewnić, że mimo atrakcyjnych cen, każdy zestaw sushi przygotowywany jest bezpośrednio przed podaniem, z najwyższej jakości, świeżych składników.

Staramy się, aby promocje były ciekawe i zachęcały do odwiedzenia naszego lokalu, gdyż w restauracji panuje niepowtarzalny klimat, dzięki któremu poczujesz się, jakbyś jadł sushi w samym sercu Kraju Kwitnącej Wiśni. Nasze promocje to niepowtarzalna okazja, abyś mógł spróbować różnych wersji sushi w okazyjnej cenie i przekonać się, który zestaw najbardziej odpowiada Twoim preferencjom smakowym.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą!

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku jak i innych portalach społecznościowych.
Kontakt : 570 660 660

Czynne :
Pn. - Czw. - 12:00 - 22:00
Pt. - Sob.. - 12:00 - 23:00
Nd. - 12:00 - 22:00

ul.Jana Kasprowicza 119e lok. 2U
01-949 Warszawa
e-mail : mizumisushi.pl@gmail.com

Back to Top

Call Now Button